ورود به سايت (9821) 41378
 
  خدمات پشتیبانی دستگاههای حضور و غیاب کارابان  

پذیرش نمایندگی

جهت اطلاع از شرایط پذیرش نمــایندگی یا درخواست اخذ نمایندگی فروش و پشتیبـانی دستگـاههای حضـور و غیاب کارابان, با واحد فروش شرکـت مهندسی کـاراپرداز, شمــاره 88800846 و یا پست الکترونیکی sales at karapardaz.com تماس حاصل فرمایید.
   
   

دانلود

برخی نرم افزارهای مورد نياز مشتريان برای ارائه خدمات پشتيبانی برخط (Online) و يا فايلهای مورد نياز جهت تكميل نرم افزار كارابان در اين قسمت در اختيار شما قرار داده شده است. 

نرم افزار هاي TeamViewer و Ammyy Admin نرم افزار هايی جهت ارائه خدمات پشتيبانی برخط به مشتريان می باشند. با استفاده از اين نرم افزارها اين امكان در اختيار واحد پشتيبانی شركت قرار داده خواهد شد كه از طريق اينترنت و از راه دور به كامپيوتر مشتری متصل شده و مشكلات نرم افزاری موجود را مرتفع نمايد. در قسمت دانلود اين دو نرم افزار به همراه آموزش نصب و استفاده از آن موجود می باشد.

به علت مشكلات موجود در تاريخ هچری قمری و تغييرات متناوب تاريخهای اين نوع تقويم و جهت تطابق تعطيلات موجود در نرم افزار با تعطيلات و مناسبتهای رسمی هر سال فايلی جهت عملكرد صحيح تقويم برای مشتريان آماده و قابل دانلود مي باشد. جهت سهولت استفاده کاربران، این فایل به صورت خودکار از داخل نرم افزار حضور و غیاب کارابان قابل دریافت می باشد.

   

مستندات دانلود

 عنوانتوسطمجموعهتاريخ تغييراندازه 
نرم افزار TeamViewerKara Pardaz Corp 4/25/2011ناشناسدانلود
راهنمای پشتيبانی از راه دورKara Pardaz Corp 9/4/2016465.85 KBدانلود
AmmyyKara Pardaz Corp 9/4/2016ناشناسدانلود
   
صفحه اصلی   |    مشخصات نرم افزار    |   مشخصات دستگاه ها   |   خدمات و تجهیزات   |   پشتیبانی   |   سوالات متداول   |   تماس با ما
کلیه حقوق این سایت به شركت مهندسي كاراپرداز تعلق دارد. طراحي سايت - شركت مهندسي كاراپرداز